Megachór

2 kwietnia 2017

W trakcie sobotniego nabożeństwa w Bielsku-Białej zaśpiewa megachór.

W Bielsku-Białej w hali pod Dębowcem odbędzie się wyjątkowe nabożeństwo. W trakcie zaśpiewa megachór, który będzie się składał z kilkudziesięciu chórów i zespołów parafialnych. Chórem będzie dyrygować Joanna Korczago.

Chóry z całej Polski, które chcą wziąć udział w tym niecodziennym przedsięwzięciu, mogą się zgłaszać do 10 kwietnia 2017 roku na adres: biuro@dnikosciola.pl.

Po zgłoszeniu chóry otrzymają nuty wybranych pieśni i będą miały czas do czerwca na ich wyćwiczenie.

Próby megachóru, połączone z warsztatami z emisji głosu są zaplanowane na czwartek w kościele ap. Piotra i Pawła w Wiśle od 17:30 do 19:00 oraz w piątek w kościele Na Niwach w Czeskim Cieszynie od 16:00 do 17:30. Próba przed nabożeństwem w hali pod Dębowcem odbędzie się ok. godz. 13:00.