Informacje praktyczne – piątek i sobota

14 czerwca 2017

Informujemy!

16 czerwca, Cieszyn

• Ruch na Rynku w Cieszynie jest zamknięty. Autobusy parkują na ul. Łyska, natomiast samochody osobowe mogą parkować na ul. Stalmacha i Błogockiej.
  • Autobusy przywożące ludzi do Cieszyna wysadzają uczestników pod Księgarnią Warto.
  • Do godz. 19:00 autobusy mogą zabierać parafian z przystanku autobusowego na Wyższej Bramie, po 19:30 mogą wjeżdżać na plac Kościelny.

17 czerwca, Bielsko-Biała

Bielski Syjon, pl. Marcina Lutra

• Autobusy przywożące parafian wysadzają ludzi na ul. Modrzewskiego i odjeżdżają na parking przy Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26. Przed 13:00 autobusy podjeżdżają po uczestników w okolice Bielskiego Syjonu i zabierają ich pod Halę Widowiskowo-Sportową.
  • Samochody osobowe parkują pod aulą Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja. Zachęcamy do umieszczenia białych kartek za szybą samochodów.
  • Informujemy, że ul. Sobieskiego jest zamknięta. Zachęcamy by wjeżdżać w okolice Bielskiego Syjonu od ul. Wyspiańskiego.

Hala Widoskowo-Sportowa, ul Karbowa

Zapraszamy wszystkich na nabożeństwo!

Wejście do hali będzie możliwe od godz. 13:30. Zostaną zarezerwowane sektory dla osób posiadających identyfikatory. Prosimy o zajmowanie miejsc do godz. 14:40. Po tym czasie puste przestrzenie będą odpowiednio zajmowane. Osoby z identyfikatorami wchodzą do hali wejściami W9 i W10.