Zgłoszenia grupowe i indywidualne.

Do 15 maja czekamy na zgłoszenia od pojedynczych osób, które organizują noclegi we własnym zakresie.

Prosimy zgłaszać się przez formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ.

Uczestnicy OZME zgłaszają się na osobnych formularzach – więcej informacji

Uczestnicy z diecezji cieszyńskiej od 16 kwietnia do 28 maja będą mogli zgłaszać swój udział w macierzystych parafiach i wnosić opłaty za wybraną kartę uczestnika. Na początku czerwca wszyscy otrzymają wybrane pakiety.

Koszt uczestnictwa:

• A1 – karta uczestnictwa (3 obiady) – 70 zł
  • A2 – karta uczestnictwa do lat 25 (3 obiady) – 50 zł
  • B1 – karta uczestnictwa (bez obiadów) – 25 zł
  • B2 – karta uczestnictwa do lat 25 (bez obiadów) – 15 zł

Karta uczestnictwa obejmuje: identyfikator (będzie uprawniał m.in. w czwartek do przejazdów komunikacją specjalnie przygotowaną na EDK, daje możliwość pierwszeństwa wejścia na niektóre koncerty, wykłady), program, materiały informacyjne i promocyjne. Karta nie jest powiązana z noclegiem. Dodatkowo proponujemy obiady w czwartek, piątek i sobotę.

Pytania prosimy kierować na adres: biuro@dnikosciola.pl bądź pod numer telefonu: 510 958 302 (tel. czynny pon-pt od 10 do 17).

Grupy i osoby zgłoszone przez parafie ewangelickie w całej Polsce mają możliwość noclegów gościnnie u parafian w diecezji cieszyńskiej. Zgłoszenia przedłużono do 15 maja 2017 roku.

Można również czynnie włączyć się w tworzenie programu.

• Propozycje mogą zgłaszać organizacje, instytucje, duszpasterstwa, parafie, diecezje itd.
  • W programie udział mogą wziąć chóry i zespoły, również dziecięce, z całej Polski.
  • Zachęcamy wolontariuszy do wsparcia przygotowania i przebiegu EDK.
  • Swoje aktywności i dokonania będzie można również zaprezentować na Targach Możliwości w piątek w Cieszynie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15.05.2017 roku pod adresem biuro@dnikosciola.pl

Podziel się z innymShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn