OZME 2017

10 kwietnia 2017

OZME, czyli Ogólnopolski Zjazd Młodzieży Ewangelickiej odbędzie się w czerwcu!

W ramach Ewangelickich Dni Kościoła zorganizowane będzie OZME – coroczne spotkanie młodych luteran z całej Polski. W Wiśle, Cieszynie, Czeskim Cieszynie i Bielsku-Białej młodzież weźmie udział w specjalnie przygotowanym programie oraz w koncertach znanych zespołów – N.O.C., October Light, TGD.

W programie m.in.: happening, pokazy BMX-ów, gra miejska, wizyta w Czechach.

Uczestnicy będą nocować w szkole podstawowej w Ustroniu, która znajduje się w pobliżu ewangelickiej parafii.

Koszt uczestnictwa z noclegiem w Ustroniu to 100 zł, w tym pakiet uczestnika EDK.

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wymagany jest podpis rodziców lub opiekunów oraz księdza, dlatego prosimy wysłać skan formularza na adres: biuro@dnikosciola.pl

Formularz zgłoszeniowy OZME

Zapraszamy też na: